Travis

   

cmr's Profile Details:

Recent Messageboard Posts: 105 Show All
> Re:
> Re: Favorite Song of the Day
> Re: Last film you saw
About Me
music..
Music
travis, coldplay, keane, oasis, fray, guster, weezer, muse, damien rice, radiohead,snow patrol, yellowcard, james blunt, U2, ...
Films
Griffin & Phoenix, Neverwas, Lake House, Goodbye Bafana, ...
Tour Archive Photos: 1 Show All
Shows
cmr has attended 1 shows
Date
Venue
Jun-27-08
Binboamania Festival, Park Orman, Istanbul, TR


Private Message | Add to Friends

cmr
Member since: July-11-2007
Last Login: October-04-2015
Gender: Female
Country: TR
Posts: 105
Occupation: listener
Profile Views:
6476

Friends: 18 (show all)

33 Comments have been added. Post a Comment?

physke Nov-23-08 7.27am
Biliyor musun ben de tam senin gibi düşünüyordum müzik için... Hala da aynı şeyi düşünüyorum ya:) Müzik konusunda Türkiye'de iş bulabilme ihtimali birazcık düşük diğer mesleklere göre.. Daha doğrusu buluyorsun ama hak ettiğini bulamıyorsun sonra, ya da umduğunu:) Karar senin yine ama iyi düşün, piyasada bir sürü arkadaşım var istersen bağlantıya geçirebilirim seni fikir vermeleri açısından:)
physke Nov-16-08 5.26am
Hehe olur olur, önünde daha çok zaman var ben de o aralar matematik mi okusam mimarlık mı arasında gidip geliyordum. Ondan önce bir müzik maceram olmuştu, sonra hobi olarak devam ettirmeye karar verdim:)) En çok mutlu olacağın, saatlerini verdiğinde bile gocunmayacağın bir meslek seç - para kazanmayacak olsan bile hobi olarak yaparım ben bunu diyebileceğin birşey (ama kazan mutlaka!) o zaman gelecekte en azında benim kadar mutlu olursun:)
physke Nov-12-08 10.44pm
Ya ben liseyi daha dun gibi hatirliyorum (annem gibi konustum su anda), zaten cok az zaman oldu daha liseyi bitireli ama en guzel yillarim lise 2 ve 3de gecmisti. Okula ders calismaya degil geyik muhabbetine giderdik dogal olarak:) Kolay gelsin valla, ne istiyorsun var mi aklinda bir bolum universite icin?
physke Nov-10-08 4.17pm
Kesinlikle tekrar gelmeliler! Gerçi ben şu anda Cincinnati'deyim, buraya da gelmeliler:) Mimarlık mezunuyum ben ama en son o kadar proje çizmekten baymış bir şekilde mezun oldum ki,bir de gelecek iş hayatım için Turkiye'de kalmayı pek istemiyordum o yüzden şimdi birazcık interdisciplinary çalışıyorum, mimarlığın sıkıcı kısmının (kimse duymasın) nasıl video gaming ile daha eğlenceli olarak öğretilebileceğini araştırıyorum:) Sen neler yapıyorsun?
physke Nov-10-08 12.25am
Hayat guzel valla, bu ara ders calismaktan basimi kaldiramiyorum. Master'da hic bu kadar olacagini tahmin etmemistim:) Ben konser gunu mezun olmustum izmirdeki okulumdan, mezuniyetten ciktim havaalanina, rotar varmis! 1 saat sonra ucaga aldilar bizi neyse geldim istanbula.. havaalanindan ciktim, yolda bu sefer kaza var kitlendi! Sonra arabaya Maslakta yer bulamayinca 4.levente geri donup oraya biraktik, tekrar yolda kaza var!! Saat 9.35 de iceri girdim.. Hala ilk sarki ne bilmiyorum:))) Ama bu kadar aksiligin uzerine yetistim ya, hayatimin konseri olmaya hak kazandi!
physke Nov-2-08 2.16am
Aaa hadi canım! Ne şans, en önden mi izledin? Meşhur etmişim seni:p
physke Nov-1-08 3.37pm
Heryerdeyiz:)
physke Nov-1-08 6.31am
Burada Turk muhabbeti mi var:)
champagnesupernova Sep-28-08 1.24pm
Super! Cok kiskandim. Ben de gidicem! :-)
frandougeil Sep-19-08 7.33pm
better late than never!Thanx and have another great wkend=)
Show All Comments