Travis

Re: Türk travis fanlar burayaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
coldlove
coldlove Posted Sat 25 Aug, 2007 7:58 AM Quote
sen futbol la play station a fazla guvenme ıstersen
herzaman bulabilecekleri seyler onlar
fran gelecekte ben onu birakacam oldu canim :)
saka bi yana beraber takiliriz maksat muzik baska amac yok zaten

champagnesupernova
champagnesupernova Posted Sat 25 Aug, 2007 10:40 AM Quote
E futbolsa futbol. Ben de cok severim. Bordo maviyi ogretirim iste tum gruba. Sadece Fran'e de degil yani :-P

wonderwall
wonderwall Posted Sat 25 Aug, 2007 11:37 AM Quote
COLDLOVE-Noel,Liam,Fran geldi mi bizi unutacaksin yani...Zaten dunde mutluydun ne ararim ne sorarim manasina geldi unutmadim haberin ola...
Bordo Mavi demek!Ben de Sari Lacivert derim o zaman...Ama Trabzonu severim her ne kadar bizi sevmeselerde!...
Bilirsin belki Noel,Liam Manhester City li...4 sene mi once bi spor magazasinda dolasiyorum bi forma cok hosuma gitti ama hangi takim cikaramadim...Aldim bi kac ay sonra televizyonda Noel in uzerinde gormez miyim.Tesadufun bu kadari...
Eger birgun gelirlerse imzalatacagim...(Gelirlerse ne yapar eder bulurum,kafaya koydum)

champagnesupernova
champagnesupernova Posted Sat 25 Aug, 2007 11:42 AM Quote
Benim FB'ye karsi bir durumum yok gercekten. Ali Sen zamani haric. haha Trabzona orduyla girmistiler. Cok buyuk ayip, bir takima ve taraftarlarina kendi evlerinde oyle yaklasmak. Sirf devletten torpillisin diye yani.. Nesye, futbol iste. Fanatik degilim. Izlemeyi seviyorum. Manc City de severim ama Liverpool FC hastasiyim! :-)

wonderwall
wonderwall Posted Sat 25 Aug, 2007 11:47 AM Quote
Benim takimim Valencia ama ingiltere de Liverpool u severim.Gerrard gibi adam cok az...
Bayanlarla futbol konusmak guzel...
Sadece dinleyici misin?Gitari alip Fran gibi calip soylesem demiyor musun?Var mi oyle bi hefes ?

champagnesupernova
champagnesupernova Posted Sat 25 Aug, 2007 11:50 AM Quote
Yani cok bilgili degilim futbol hakinda. Ama ofsayti falan biliyorum en azindan. ;-)

Gitar caliyorum aslinda. Ama kendi capimda, kendimi eglendiriyorum. Bir klasik bir de elektro var evde, arada bir takliyorum. Iyi degilim ama kesinlikle.

wonderwall
wonderwall Posted Sat 25 Aug, 2007 11:51 AM Quote
Bir klasik bir de elektronik var ama ilgili degilim mi?Bosuna almaz insan...degil mi?Evde rock ci bi sen degilsin herhalde?

champagnesupernova
champagnesupernova Posted Sat 25 Aug, 2007 11:55 AM Quote
Meraktan var iste. Lisedeyken klasik gitar dersi aliyordum sonra uni sinavi falan girince araya biraktim. Ritm caliyorum sadece. Gercekten iyi degilim. Yani calissam ilerletirim de pek vaktim olmuyor. Elektroyu da iste kendi kendime ogreneyim falan diye almistim. Daha dogrusu abim hediye etti bana. Cok seviyorum, keske iyi calabilseydim.

wonderwall
wonderwall Posted Sat 25 Aug, 2007 11:59 AM Quote
Bende akustik var.Yakin bi zamanda elektro alacagim,biraz hasir nesir olduktan sonra bildiklerimi ogretebilirim-istersen-Referans olarak Coldlove a sorabilirsin!kendisi dinledi...

champagnesupernova
champagnesupernova Posted Sat 25 Aug, 2007 12:13 PM Quote
Ne guzel! Iyi caliyor musun? Kendi sarki yaziyor musun? Benim uyduruk bir kac tingirtim vardi, cogunu unuttum simdi ama. haha Tesekkur ederim!

wonderwall
wonderwall Posted Sat 25 Aug, 2007 12:19 PM Quote
Gittin zannettim...Denemiyordum sarki yazmayi...Genelde Oasis Travis sarkilarina calisiyordum...Bir tane var sonunu getiremedim...Abimin 2-3 sarkisi var(o bi ara studyo studyo dolasiyordu)Cok calmak gerek

champagnesupernova
champagnesupernova Posted Sat 25 Aug, 2007 12:22 PM Quote
Gidiyorum simdi. Bende bir Travis akor kitabi var. Oradan calisiyorum arada. Cok zevkli ama iste bana biraz zor geliyor. Tekrar gorusmek uzere. Kendine iyi bak!

wonderwall
wonderwall Posted Sat 25 Aug, 2007 12:26 PM Quote
Nerden buldun o kitabi?Bende de Oasis in var...Travis in kini piyasada gormedim bu zamana kadar...
Oyle seyler satan yerleri biliyorsan benden esirgeme soyle yerini?

champagnesupernova
champagnesupernova Posted Sat 25 Aug, 2007 10:38 PM Quote
Ebay den almistim bir zamanlar. Aslinda daha iyisi de var onu da dusurmeye calisicam bu aralar! :-P

Ihtiyacin olan akorlar varsa yardimci olurum.

coldlove
coldlove Posted Sat 25 Aug, 2007 10:54 PM Quote
oooooooooo muhabbeti ilerletmissiniz ben bugunku elemanlardan sonra fran i falan unuttum valla sizin olsun diyesim geldi

Pages Previous 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 Next All Times BST Current Time 5:27 PM
Post Reply